סיפורי נמש

הגרלת "הסיכוי הכפול".


רוצה להכפיל את סיכוייך לזכות בשני מארזי

הספרים האיכותיים של סיפורי נמש
ולקבלם ישירות לביתך?

 

מלא את הטופס ובכך תוכל להכפיל את סיכוייך לזכייה.

 

אנא מלא את פרטיך מטה ובסיום לחץ "שלח" 

מייל:
סלולרי:
שם:*

 

 

  

 


מהם סיפורי נמש?

נמש הוא כלב תחש (נקניק) שמנמן, צבעו חום,
חוץ מכפות רגליו, שהן לבנות. רגליו הקדמיות של נמש פונות כל אחת לכיוון אחר, כמו צ'רלי צ'פלין, וכמו כל כלבי התחש. שערו קצר, אפו שחור וסביבו נמשים שחורים. אוזניו של נמש די גדולות, כך שהן מנגבות את הרצפה.
עיניו של נמש חומות על רקע לבן נמש הוא כלב ממושקף, שיש לו חלומות ושאיפות, ממש כמו לכל ילד רגיל, וכמו כל ילד אחר, גם הוא זקוק לדחיפה ועידוד.
זוהי סדרת ספרים מדהימה ואיכותית, שבאמצעותה ניתן להעביר לילדים מסרים חשובים כגון: "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בתוכו" , "לשקר אין רגליים", "יגעת ומצאת - תאמין!" ועוד..

 

 

קריאת הספר לילדים מאפשרת שיח על נושאים שהילדים אינם נוהגים לשתף, מציפה בעיות וקונפליקטים שונים שהם חווים בגן או בבית הספר, ובכך גם עוזרת להם להתמודד עם הקשיים, לראות את הדברים בצורה שונה.

קריאת הספרים תורמת ליצירת זמן איכות עם הילד ומאפשרת, תוך כדי קריאת הסיפור לשוחח על נושאים שהילד לא נהג לשתף, ובכך לייצר ולהעמיק את מערכת היחסים עימו וכוונו בדרך מטיבה ומעצימה.

@alt@@alt@


@alt@

ארנת גרובמן 16.1.1971-31.7.1997

ארנת נולדה בחיפה, תינוקת חמודה וחייכנית, שגדלה להיות ילדה ידידותית, שופעת חוש הומור ומסבירת פנים. כאשר היתה בת 12, התברר שהיא זקוקה למשקפים.
במשך חודשים ארוכים נמנעה מלעשות בהם שימוש, עד שהתיידדה איתם, בעזרת מסגרת חדשה – יפה וצבעונית.
באחד הימים הלכה למכולת ונעלמה למספר שעות. מסתבר שפגשה גננת וילד מגן לילדים אוטיסטיים והיא התרגשה מהמעמד. היא התיידדה עם הגננת ונכנסה לביקור בגן. היא הבטיחה לסייע והגיעה למסיבת הסיום של הגן עם שתי עוגות כדי לשמח את הילדים. "אמא", היא סיכמה את החווייה בשובה. "אין דבר נפלא יותר מלקבל תגובה מילד חריג".

היה ברור לה שתגדל תהיה סופרת ילדים, ובעזרת ספריה תנסה למנוע לפחות כמה מאותן בעיות ילדות כאובות שראתה סביבה כילדה.
ארנת הספיקה להוציא את המארז הראשון של ספרי נמש.

לאחר מותה, המשיכה אמה, ג'סי גרובמן את המורשת שהותירה ביתה, וחיברה את ספרי המארז השני של סדרת ספרי נמש, שהינם כתובים באותה רוח ובאותה שליחות אותה החלה ביתה ארנת והסתמכו על טיוטות שהשאירה.
מארזי ספרי נמש מסופרים על ידי הורים, גננות, מורות ואנשי חינוך שנעזרים בתכנים המדהימים והמרגשים כדי להעביר לילדים מסרים חשובים וכדי לדון באותן בעיות שהם אינם נוהגים לשתף בקלות.


טאי עיצוב והקמת אתרי אינטרנט