יש לך הזדמנות להנחיל לילד ערכים טובים לחיים, לדבר איתו על נושאים שאינו נוהג לשתף ולהפוך שעת סיפור רגילה לזמן איכות משמעותי.

כהורה, גננת או מורה, חשוב לך לחנך את ילדך לערכים, חשוב לך לתת לו כלים טובים לחיים שילמדו אותו איך להתנהג, ילמדו אותו איך להגיב במצבים מורכבים ואיך לנהוג בסבלנות לשונה.
יחד עם זאת, ישנם מצבים שהילד חווה קושי אולם אינו מרגיש בנח לשתף אותך ומעדיף להסתגר. ברצונך ללמד אותו ולתת לו כלים שיעזרו לו לראות את הדברים בדרך שתטיב עימו ועם סביבתו, הן כילד, והן כבוגר לעתיד.
אני בטוחה שברצונך למצוא את הדרך להגיע אליו, אך לא תמיד זה מצליח.
חשוב לך לייצר שיח בונה שבו הילד ירגיש בנח לשתף מחוויותיו וירצה לשוחח על הדברים שמפריעים לו, וסביר להניח שהיית רוצה שזה יגיע ממנו, מתוך רצון טוב ושיתוף אמיתי.
חשוב לך להעניק לילד זמן איכות, גם אם יש עוד אחים או עוד ילדים נוספים בסביבה.
חשוב לך למנף את הזמן שאתם ביחד לזמן איכות משמעותי וזאת כדי להעביר לו מסרים חשובים וגם כדי לייצר קרבה ביניכם.

אז כיום יש לך את ההזדמנות לקבל את הכלים שיעזרו לייצר זמן איכות עם הילד, להנחיל לו ערכים,
להעביר מסרים חשובים, לייצר קרבה ולשוחח עם נושאים שהוא אינו נוהג לשתף.
כל זאת בעזרת מארז ספרים איכותי "סיפורי נמש".

@alt@

@alt@

מיהו נמש , מהם אותם סיפורים ואיך הם יכולים לעזור לך לייצר שיח בונה עם הילד שבעזרתו תוכלי להעביר לו מסרים חשובים?

נמש הוא כלב תחש (נקניק) שמנמן, ציבעו חום, חוץ מכפות רגליו, שהן לבנות. רגליו הקדמיות של נמש פונות כל אחת לכיוון אחר, כמו צ'רלי צ'פרלין, וכמו כל כלבי התחש. שערו קצר, אפו שחור, וסביב נמשים שחורים.
אוזניו של נמש גדולות, כך שהן מנגבות את הריצפה, עיניו של נמש חומות על רקע לבן. עיניו אינן מטיבות לראות, רק למביט בתוכן יש אפשרות לדעת כיצד נמש מרגיש.

נמש הוא כלב גאה: ראשו מורם ולרוב עמידתו מפגינה ביטחון רב, למרות שרגליו הקדמיות נותנות לו מראה, כאילו עוד רגע הוא מחליק על הרצפה. נמש יודע מה שהוא רוצה. יש לו שאיפות וחלומות. אפילו רצון להקים משפחה עם בת זוג ובייבי נמש קטן.
נמש הוא כלב קטן וממושקף. הוא שובב, הוא תחמן, קצת שקרן, שכחן, אבל הוא בעצם ילד... ילד רגיל הזקוק לדחיפת עידוד קטנה לאורך כל הדרך.
ומי מאיתנו אינו זקוק לזה?

כל אחד מספרי נמש מתמודד עם סוגייה מיוחדת שעימה מתמודד הילד בחיי היום יום שלו: איך להתמודד עם שונות, כמו הצורך במשקפיים; איך להגשים חלומות; איך להתגבר על מצוקות ואכזבות; ואיך להיעזר בחברים בעת הצורך ועוד.

סיפורי נמש נמכרים בשתי ערכות ובכל אחת מהן חמישה ספרים.

כדי להזמין את סיפורי נמש יש למלא את הטופס, לעבור לדף סליקה אינטרנטי, ולבחור את המארזים שברצונך להזמין. (המחיר כולל דמי משלוח).
או ניתן להתקשר לטלפון
052-3347928
04-8373050

 

מייל:
סלולרי:*
שם:*
איך אפשר להיעזר בספרי נמש כדי להעביר מסרים חשובים לילד?

הקריאה המשותפת תאפשר לך לשוחח עם הילד עם סוגיה שמפריעה לו ושעליה הוא לא רצה לשוחח בעבר. 

הילד יראה שגם נמש מתמודד עם בעיות כמו שלו ולכן ירגיש בנח יותר לשתף אותך, כי הוא מבין שיש עוד כמוהו. 

סיפורי נמש יתנו לו ולך כלים להתמודד עם בעיות שמטרידות אותו. 

זוהי הזדמנות מדהימה לייצר שיח שמאפשר להעביר לילד מסרים חשובים בלי שיפוטיות כך שהוא יהיה מוכן לקבל ולספוג. 

הקריאה בספר והשיחה על הנושא מאפשרת לילד להסיר את המחסומים שמנעו ממנו לשתף ובכך מאפשרת לך להיכנס אל תוך עולמו הפנימי ולאתר את הסיבות שמציקות לו ומשם לעזור. 

סיפורי נמש הופכים שעת סיפור רגילה לזמן איכות משמעותי שמקרב ביניכם ויוצר דיאלוג שבעזרתו הילד ירגיש בנח לשתף אותך בבעיותיו.

 

סיפורי נמש נמכרים בשתי ערכות ובכל אחת מהן חמישה ספרים.
כדי להזמין את סיפורי נמש לחץ כאן או ניתן להתקשר לטלפון 052-3347928     04-8373050

@alt@

@alt@

@alt@

איך בנויים המארזים של סיפורי נמש ואיך ניתן לקבל אותם?

סיפורי נמש מגיעים בשני מארזים.
בכל אחד מהם 5 ספרים.

את המארז הראשון כתבה ארנת גרובמן ובו ניתן למצוא את הסיפורים הבאים:

משקפיים לנמש – נמש אינו רואה טוב, והוא זקוק למשקפיים. נמש פוחד, מתנגד, אך לבסוף הוא מבין שזהו מצב שצריך לחיות איתו. הוא מבין שהמשקפיים אינם משנים את האדם, כיוון שהיופי הפנימי - הוא הקובע.

נמש מנסה להצליח – נמש חולם להיות זמר בחבורת זמר. לאחר מספר נסיונות להתקבל למקהלה מצליח נמש להגשים את חלומו - בעזרת עידוד מחבר, טיפת התפשרות והרבה התמדה במרוץ אחר המטרה.

נמש משקר - לנמש קרתה תאונה ובמקום להודות במעשה הוא משקר. דניאל, בעליו, "תופס אותו בשקר" ומסביר לו עד כמה חשוב לומר את האמת, גם אם הדבר כרוך באי נעימות, ואפילו בקבלת עונש קל.

נמש מלך הריקודים - נמש מאוד רוצה לרקוד במסיבה, אך נכשל. נמש לא מצליח לרקוד, החברים צוחקים ולועגים לו, והוא נעלב. לבסוף, כשהוא חוזר כרקדן לאחר שלמד בבית ספר לריקודים, הוא אינו משוויץ ואינו נוטר טינה, אלא רוקד עם כל חבריו.

מי יעזור לנמש - אבוי! יוצאים לטיול ונמש שכח את המשקפיים בבית. נמש עצוב וחבול והוא זקוק לעזרת חבריו לטיול. לאחר ויכוחים מתארגנות החיות ובאות לעזרתו. כך, בעזרת החברים, הופך הטיול להצלחה, למרות המשקפיים שנשכחו בבית.

 

את המארז השני כתבה ג'סי גרובמן ובו ניתן למצוא את הסיפורים הבאים:

נמש עוזר לצביקוש – לצביקוש הצב יש בעיית שמיעה שעד כה הצליח להסתיר מחברו. נמש מגלה זאת וביחד עם דניאל הם לוקחים את צביקוש לרופא... כשיש בעיה צריך לדבר עליה כדי שאחרים יוכלו לעזור לנו.

נמש לומד לשחות – נמש לא מצליח להרדם בלילה, הוא טרוד. דניאל רשם אותו לקורס שחיה והוא פוחד. בעזרת רצון להתמדה נמש לומד לשחות ומצטרף לחבריו במשחקים בבריכה.

נמש ובלה התוכית – דניאל מביא הביתה תוכית ונמש לא רוצה אותה. היא מפריעה לו וגם המראה שלה לא לרוחו. דניאל מבהיר לו כי אנחנו לא שופטים אנשים על פי המראה שלהם. דניאל ימשיך לגדל את בלה ונמש יצטרך להתרגל אליה.

נמש מבטיח - נמש מבטיח הבטחות כדי להרגיע את חבריו. הבטחה היא לא סתם מילה וצריך לחשוב טוב לפני שמבטיחים כי לא הכל ניתן לקיים. אחרי שהוא מסתבך הוא מבין שהוא טעה.

נמש עצוב – דין התנין מת ביער וכל החיות נפגשות כדי להפרד ממנו. נמש מרגיש עצוב ורוצה לבכות. ליז הכלב חברתו מסבירה לו שמותר לבכות כשעצובים ולדבר על אנשים שחסרים לנו וכך גם אנחנו מרגיש הקלה בעצבות.

סיפורי נמש נמכרים בשתי ערכות ובכל אחת מהן חמישה ספרים.

כדי להזמין את סיפורי נמש יש למלא את הטופס, לעבור לדף סליקה אינטרנטי, ולבחור את המארזים שברצונך להזמין. (המחיר כולל דמי משלוח).

או ניתן להתקשר לטלפון
052-3347928
04-8373050


 

מייל:
סלולרי:*
שם:*
מיהן היוצרות של ספרי נמש?

הכירו את היוצרת – ארנת גרובמן 16.1.1971-31.7.1997
ארנת גרובמן, היוצרת של סיפורי שמש היתה ילדה ידידותית, שופעת חוש הומור ומסבירת פנים לכולם.
כשהיתה בת 12 התברר שהיא זקוקה למשקפי ראייה. במשך חודשים ארוכים נמנעה מלעשות שימוש בהם, עד שהתיידדה איתם, בעזרת מסגרת יפה וצבעונית.

ארנת היתה רגישה לילדים חריגים ואהבה לבוא מידי פעם לסייע בגן ילדים של ילדים אוטיסטיים.
"אימא", סיכמה ארנת את החוויה בשובה, "אין נפלא יותר מלקבל תגובה מילד חריג".

היה ברור לארנת הצעירה שתגדל להיות סופרת ילדים, וכי בעזרת ספריה תנסה למנוע לפחות כמה מאותן בעיות ילדות כאובות שראתה סביבה, כילדה. היא סיימה את לימודיה בתיכון ויצ"ו, במגמת אמנות. לאחר מכן המשיכה ללימודי אמנות ופילוסופיה באוניברסיטת חיפה, וחלמה להמשיך ללימודי תואר שני בתרפיה באמצעות אמנויות.
במקביל, החלה לכתוב את "סיפורי נמש".

דרך נמש רצתה ארנת לספר סיפורים על מצבים שקרו וקורים לכל אחד מאיתנו בחיי היומיום, ולהעביר את הפתרונות לילדים רבים: איך להתמודד עם שונות, כמו הצורך במשקפיים; איך להגשים חלומות; איך להתגבר על מצוקות ואכזבות; ואיך להיעזר בחברים בעת הצורך...

חמישה ספרי ילדים על נמש, כלבלב התחש החמוד, הספיקה ארנת גרובמן לכתוב, ובהם השתמשה בחוויות הילדות שלה ושל הסובבים אותה, והפכה אותן לסיפורים על פתיחות, התמודדות וחברות טובה.

כאשר החלה לכתוב ארנת את ספרה הששי, נפטרה בפתאומיות.

@alt@

@alt@

ג'סי גרובמן

ג'סי הינה אמה של ארנת.
לאחר מותה של ביתה, החליטה להמשיך את המורשת שהותירה ביתה, וכתבה את המארז השני של "סיפורי נמש". גם ספרים אלו עוסקים בבעיות שמטרידות את הילדים, וגם שם מופיעות אותן דמויות מדהימות פרי דמיונה ויצירתה של בתה האהובה, ארנת.
אימא שלה, ג'סי, השלימה חמישה ספרים נוספים, על בסיס 14 טיוטות סיפורי נמש הנוספים, שהשאירה ארנת אחריה.

מהי העלות של ספרי נמש ומדוע כדאי לך לרכוש אותם כעת?

סיפורי נמש נמכרים בשנים האחרונות להורים, גננות ומורות בבית הספר היסודי.
הם מומלצים על ידי משרד החינוך. מסרים חשובים מועברים דרכם לילדים. עובדים איתם בגני ילדים ובתי ספר. הם מתחברים גם לחינוך המיוחד.

מחיר כל מארז הינו 150 ₪.
אולם עד תאריך ______ הספרים נמכרים במחיר מיוחד: מחיר כל מארז אחד הינו 125  ₪.
ובקניית שתי מארזים – המחיר הינו 250 ₪.

בנוסף לכך, הקונים את שני המארזים יקבלו מתנה מיוחדת – סימנית "נמש המקפץ".

זוהי סימניה מיוחדת (שעליה הוצא פטנט) אשר מקפצת ומתקבלת בצורה מיוחדת, ובעזרתה כאשר קוראים את הספרים נמש המקפץ יעבור בעצמו, מדף אל דף!

סיפורי נמש נמכרים בשתי ערכות ובכל אחת מהן חמישה ספרים.
כדי להזמין את סיפורי נמש ניתן להתקשר לטלפון:

052-3347928
   
04-8373050

@alt@

@alt@

@alt@

@alt@

@alt@

מה אומרים אנשי מקצוע על ספרי נמש?

פרופ' אדיר כהן אוניברסיטת חיפה:
סיפורי נמש – חגיגה ללב ולעין.
קראתי בעניין ובהתרגשות את סיפורי נמש של ארנת. התרשמתי מאוד ממבטם החד, מרגישות התיאורים, מהמעורבות הרבה ומיופי הכתיבה.

הגב' שרה בנית - מפקחת על הגננות הפרטיות בירושלים ואחראית על תחום האמנות בגנים בירושלים
סיפורי נמש פשוט מחוללים קסמים
מעבר להנאה העצומה מהספרים עצמם, הם מהווים כלי טיפולי, שנותן  מענה להתמודדות עם בעיות רגשיות של הילדים. אני התאהבתי ואני ממליצה בכל פה.

עופרה בורדה מורה בכיתות א'-ב'
אני משתמשת בסיפורי נמש לקידום הנושא של כישורי חיים.
אני לוקחת את הסיפור למשהו חווייתי ולמקרה שקרה בכיתה. יש בסיפורים המון דברים שקורים לנו, ומאוד מתאים לנו להיתלות בנמש: לקחת ממנו ולהשליך על עצמנו, לבדוק איך הכלבלב הגיב ואיך היינו אנחנו מגיבים...
גם אני וגם הילדים, מאוד אוהבים את נמש!

הגב' שי אשבל שילוב ומורת שילוב
נמש הוא הבבואה של הילד שבילד. אני משתמשת בסיפורי נמש מתוך מטרה למצוא נקודות היקש לעולמות הפנימיים של הילדים: לתת ביטוי לדברים, להעלות נושאים שונים על השולחן.

גב' טלי ליאונוב - ספרנית בספרייה העירונית ברעננה.
הילדים משוכנעים שלנמש הכלבלב יש, באמת, משקפיים סיפורי נמש היא סדרה חביבה וטיפולית שמתאימה בעיקר לילדים מגיל 4 עד 7 שנים.
הסיפורים עונים על כמה מהבעיות האופייניות לגילאים האלה, והם פונים אל הילדים בשפה שלהם.
 

מזי פרי-הלוי מנהלת בי"ס בן גוריון, כפר סבא.
הילדים פשוט משוגעים על נמש! משנה לשנה, אני עצמי נהנית מסיפורי נמש, וכל פעם אני רואה עוד משהו להדגיש בהם. אני מצליחה "להדביק" את הילדים באהבה לנמש. הם פשוט משוגעים עליו...